Na obiekcie St. James' Park miał miejsce mecz pomiędzy Newcastle oraz Crystal Palace: 4-0

W emocjonującym meczu Premier League pomiędzy drużynami Newcastle i Crystal Palace padł klarowny wynik 4-0 na korzyść gospodarzy. Od samego początku spotkania Newcastle dominowało na boisku, zdobywając trzy gole jeszcze przed przerwą. Mecz odbył się w sobotę, 21 października 2023 o godzinie 14:00 na St. James' Park. Arbitrem tego starcia był Tim Robinson z Anglii.

Wynik meczu Newcastle - Crystal Palace: 4-0

W emocjonującym spotkaniu dwóch drużyn Premier League, Newcastle pokonało Crystal Palace w imponującym stylu, zdobywając cztery bramki bez odpowiedzi. Mecz odbył się na St. James' Park, a atmosfera była elektryzująca.

Bramki

Spotkanie rozpoczęło się bardzo obiecująco dla gospodarzy, gdy w 4. minucie Jacob Murphy wykorzystał świetną asystę Kierana Trippiera i wpisał się na listę strzelców, otwierając wynik na 1-0 dla Newcastle. Jednak to było tylko początek ich imponującego występu.

W 44. minucie towarzyski mecz osiągnął kolejny poziom, gdy Anthony Gordon podwyższył wynik na 2-0, wykorzystując asystę Murphy'ego. Przed przerwą Sean Longstaff dołożył kolejną bramkę, ustalając wynik na 3-0 dla Newcastle. Wyglądało na to, że Crystal Palace ma ogromne problemy w defensywie.

W drugiej połowie Newcastle kontynuowało swoją dominację na boisku. W 66. minucie Callum Wilson dołożył czwartą bramkę dla swojego zespołu, tym razem korzystając z asysty Murphiego. Wynik 4-0 był przemożny dla Crystal Palace, którzy nie potrafili odpowiedzieć na ataki gospodarzy.

Kartki

W trakcie meczu arbiter Tim Robinson musiał sięgnąć po kartki żółte zarówno dla gospodarzy, jak i dla drużyny przeciwników. Sean Longstaff z Newcastle został ukarany w 39. minucie, podobnie jak Kieran Trippier, który dostrzegł żółtą kartkę przed przerwą. Na liście ostrzeżeń znaleźli się także gracze Crystal Palace, w tym Jean-Philippe Mateta (29'), Odsonne Édouard (45') i Tyrick Mitchell (60').

Sędzia

Mecz sędziował Tim Robinson z Anglii. Jego decyzje były równomierne dla obu drużyn, a jego obecność na boisku była niezauważalna, co świadczy o jego profesjonalizmie i doświadczeniu.

Podsumowanie

Newcastle imponująco pokonało Crystal Palace 4-0 na St. James' Park. Ich skuteczność w ofensywie była imponująca, a obrona utrzymała czyste konto. Drużyna zasłużenie wygrała ten mecz, a ich kibice mogą być dumni z występu swoich ulubieńców. Następne mecze dla Newcastle to starcia z Borussią Dortmund, Wolves i Manchesterem United, podczas gdy Crystal Palace zmierzy się z Tottenhamem, Burnley i Evertonem.