Spotkanie Newcastle kontra Leeds zakończone wynikiem 1-1

Dnia 2021-09-17 19:00 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 5. Zmierzyły się Newcastle i Leeds.

Pierwsza połowa meczu między Newcastle oraz Leeds zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Raphinha 13' 0-1 P. Bamford A. Saint-Maximin 44' 1-1 Joelinton

Żółte kartki Newcastle: M. Ritchie 8' M. Almiron 39'

Żółte kartki Leeds: Rodrigo 57' J. Firpo 80'

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, Anglia. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Newcastle stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Wolves i Tottenham. Kolejno natomiast Leeds zmierzy się z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Watford.

Dzisiaj wierni fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny i zawodnicy jak M. Ritchie Rodrigo raz za razem zapewniają pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy wyjątkowe asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami zdarzają się niezwykle zażarte, rzadko bywa, że zmagania przynudzają. To też warto oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Newcastle oraz Leeds i ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak St. James' Park.