Spotkanie Brentford kontra Newcastle zakończone wynikiem 0-2 dnia 2022-02-26 15:00 na stadionie Brentford Community Stadium

Brentford kontra Newcastle, wynik 0-2. Dnia 2022-02-26 15:00 na stadionie Brentford Community Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 27 pomiędzy Brentford a Newcastle.

Pierwsza część spotkania między Brentford i Newcastle zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Joelinton 33' 0-1 R. Fraser J. Willock 44' 0-2 F. Schär

Żółte kartki Brentford: Kristoffer Ajer 45' Bryan Mbeumo 84' VWłochy Janelt 90'

Żółte kartki Newcastle: Martin Dúbravka 68'

Czerwone kartki Brentford: Joshua Dasilva 11'

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Brentford stawi czoła Norwich, następne spotkania z drużynami Burnley i Leicester. Kolejno natomiast Newcastle z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Chelsea.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Kristoffer Ajer Martin Dúbravka nieraz zapewniły kapitalnym sympatykom wiele pozytywnych emocji. Potyczki między graczami okazują się nader bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że zmagania nas męczą. Nieprzerwanie zdarzają się spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak Brentford i Newcastle w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Brentford Community Stadium.