Dnia 2021-08-28 14:00 odbył się mecz Newcastle - Southampton: wynik końcowy 2-2

W dniu 2021-08-28 14:00 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 3 pomiędzy Newcastle a Southampton.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Newcastle oraz Southampton wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: C. Wilson 55' 1-0 J. Murphy M. Elyounoussi 74' 1-1 A. Saint-Maximin 90' 2-1 J. Ward-Prowse 90' 2-2

Żółte kartki Newcastle: F. Schar 40' J. Lascelles 90'

Żółte kartki Southampton: K. Walker-Peters 30' M. Djenepo 56' J. Ward-Prowse 79'

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Tierney. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Newcastle stawi czoła Leeds, następne spotkania z drużynami Watford oraz Wolves. Kolejno natomiast Southampton z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd oraz Wolves.

Coraz częściej mnóstwo fanów futbolu śledzi poczynania ligi Premier League. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak F. Schar K. Walker-Peters wielokrotnie zapewniły wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się bezkompromisowe, rzadko okazuje się definitywnie, iż są to widowiska drętwe. Bardzo często zdarzają się książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Premier League oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Newcastle oraz Southampton z ligi Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, St. James' Park.