Mecz Newcastle - Aston Villa, wynik końcowy 5-1

W dniu 2023-08-12 16:30 na stadionie St. James' Park odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Newcastle i Aston Villa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Newcastle a Aston Villa wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-1.

Gole strzelali: S. Tonali 6' 1-0 A. Gordon M. Diaby 11' 1-1 O. Watkins A. Isak 16' 2-1 S. Botman A. Isak 58' 3-1 C. Wilson 77' 4-1 H. Barnes H. Barnes 90' 5-1 J. Murphy

Żółte kartki Newcastle: Sven Botman 45' Anthony Gordon 53' Bruno Guimarães 67' Sandro Tonali 90'

Żółte kartki Aston Villa: Douglas Luiz 6' Lucas Digne 32' Emiliano Martínez 45' Matty Cash 48'

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny sędzia spotkania - Andy Madley, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Newcastle zmierzy się już z Manchester City, następne spotkania z drużynami Liverpool i Brighton a Aston Villa podejmie Everton. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Liverpool.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące potyczki w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze jak Sven Botman Douglas Luiz wielokrotnie zaserwowały wspaniałym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, spektakularne bramki czy asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami z ligi są bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania usypiające. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi Premier League. Newcastle oraz Aston Villa i ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak St. James' Park.