Dnia 2021-09-25 14:00 miało miejsce spotkanie między Watford i Newcastle: 1-1

Pierwsza połowa meczu między Watford i Newcastle zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-09-25 14:00 na stadionie Vicarage Road odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Watford i Newcastle.

Gole strzelali: S. Longstaff 23' 0-1 A. Saint-Maximin I. Sarr 72' 1-1 J. King

Żółte kartki Watford: Emmanuel Dennis 17' William Troost-Ekong 40' Danny Rose 56' Craig Cathcart 69'

Żółte kartki Newcastle: Javier Manquillo 18' Matt Ritchie 30' Karl Darlow 90'

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Watford stawi czoła Leeds, następne spotkania z drużynami Liverpool i Everton natomiast Newcastle podejmie Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Crystal Palace.

Mnóstwo fanów piłki nożnej z zapałem śledzi poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy jak Emmanuel Dennis Javier Manquillo wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Nieustannie natrafiamy na wyjątkowe gole oraz asysty, bezlitosne faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Walki między drużynami futbolowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że są to mecze drętwe. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak Watford i Newcastle z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Vicarage Road.