Newcastle kontra Brentford, wynik spotkania: 5-1

Newcastle kontra Brentford zakończony wynikiem 5-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Newcastle a Brentford wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 5-1.

W dniu 2022-10-08 14:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 10. Zmierzyły się Newcastle i Brentford.

Gole strzelali: Bruno Guimarães 21' 1-0 K. Trippier J. Murphy 28' 2-0 C. Wilson I. Toney 54' 2-1 Bruno Guimarães 56' 3-1 M. Almirón 82' 4-1 E. Pinnock 90' 5-1

Żółte kartki Newcastle:

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 45'

Czerwone kartki Brentford:

Główny sędzia spotkania to John Brooks, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Newcastle stawi czoła Manchester United, następne spotkania z drużynami Everton i Tottenham a Brentford zmierzy się z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Aston Villa.

Fani śledzą ekscytujące starcia ligi Premier League. Liczące się piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Ivan Toney często zaserwowały wyśmienitym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa, iż spotkania nas męczą. Nieprzerwanie trafiamy na idealne gole i asysty, brutalne faule kończące się czerwoną kartką dodające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Premier League i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Newcastle oraz Brentford w lidze Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak St. James' Park.