Mecz Newcastle - Wolves zakończony wynikiem 3-0

W ostatnim meczu Premier League na stadionie St. James' Park drużyna Newcastle podejmowała ekipę Wolves. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 3-0. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Newcastle 2-0, a ostateczny wynik ustalony został po bramce strzelonej w drugiej połowie. Mecz odbył się dnia 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00, co oznacza, że relację piszemy dwa dni po tym emocjonującym starciu.

Relacja z meczu Newcastle vs Wolves

W dniu 2 marca 2024 roku na malowniczym St. James' Park odbył się mecz pomiędzy drużynami Newcastle United i Wolverhampton Wanderers. Emocje sięgały zenitu, gdyż obie ekipy przystępowały do starcia w ramach 27. kolejki Premier League o godzinie 15:00. Sędzią głównym tego widowiska był Tim Robinson z Anglii.

Sprawozdanie z meczu

1' - Rozpoczęcie spotkania! Obydwie drużyny ruszyły pełne zapału do gry, starając się narzucić swój styl już od pierwszych minut.

14' - GOOOL! To bramka dla Newcastle! Alexander Isak wpisuje się na listę strzelców po precyzyjnym uderzeniu, dając prowadzenie gospodarzom. St. James' Park oszalał ze szczęścia!

33' - Kolejna bramka dla The Magpies! Tym razem to Aaron Gordon podwyższa wynik po perfekcyjnym podaniu kolegi. Kibice są w ekstazie, a atmosfera na stadionie jest niesamowita!

85' - ŻÓŁTA KARTKA! Rayan Aït Nouri z drużyny gości otrzymuje kartonik za faul. Wolves nie zamierzają się łatwo poddać, ale muszą uważać na dyscyplinę.

90' - GOOOL! To już trzecia bramka dla Newcastle! Tino Livramento strzela z rzutu wolnego, a piłka wpada do siatki po zaskakującym zwrocie akcji. Federico Fernández asystuje przy tym trafieniu. Bezapelacyjne zwycięstwo gospodarzy!

Koniec meczu na St. James' Park! Newcastle United pewnie pokonuje Wolverhampton Wanderers 3-0, zapewniając swoim kibicom wiele powodów do radości. Piłkarze obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom futbolu, ale to gospodarze okazali się skuteczniejsi.

Po tym zwycięstwie The Magpies mają przed sobą trudne starcia z Chelsea, Crystal Palace i Manchester City. Z kolei Wilki zmierzą się z Fulham, Coventry oraz Bournemouth. Premier League trzyma w napięciu wszystkich miłośników piłki nożnej, obiecując wiele emocji w nadchodzących pojedynkach.