Newcastle vs Brentford, wynik meczu 3-3

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Newcastle a Brentford wynik to 2-2. Końcowy wynik spotkania to 3-3.

Dnia 2021-11-20 15:00 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 12 pomiędzy Newcastle a Brentford.

Gole strzelali: J. Lascelles 10' 1-0 M. Ritchie I. Toney 11' 1-1 Sergi Canós R. Henry 31' 1-2 Sergi Canós Joelinton 39' 2-2 J. Lascelles 61' 2-3 A. Saint-Maximin 75' 3-3 R. Fraser

Żółte kartki Newcastle: Callum Wilson 46' Allan Saint-Maximin 75'

Żółte kartki Brentford: Saman Ghoddos 42' Christian Nørgaard 83'

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Newcastle stawi czoła Arsenal, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Burnley. Kolejno natomiast Brentford z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Leeds.

Wierni fani futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Złożone z zdolnych napastników/obrońców futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Callum Wilson Saman Ghoddos nieraz zapewniły własnym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, książkowe gole i asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle zajadłe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Premier League oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Newcastle oraz Brentford oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak St. James' Park.