Wolves kontra Newcastle, wynik spotkania: 2-1

Po pierwszej połowie meczu między Wolves a Newcastle wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-10-02 14:00 na stadionie Molineux Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 7 pomiędzy Wolves a Newcastle.

Gole strzelali: Hwang Hee-Chan 20' 1-0 R. Jimenez J. Hendrick 41' 1-1 J. Manquillo Hwang Hee-Chan 58' 2-1 R. Jimenez

Żółte kartki Wolves: B. Lage 44'

Żółte kartki Newcastle: C. Clark 56' J. Manquillo 60'

Czerwone kartki Wolves:

Główny sędzia meczu - G. Scott. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wolves zmierzy się już z Aston Villa, następne spotkania z drużynami Leeds i Everton. Kolejno natomiast Newcastle z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Chelsea.

Oddani fani piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak B. Lage C. Clark nieustannie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki między drużynami futbolowymi okazują się zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, że zmagania nie są interesujące. Obserwujemy nieprzepisowe faule, wyjątkowe bramki i asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego względu warto przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Wolves i Newcastle w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Molineux Stadium.