Na obiekcie St. James' Park dnia 2023-09-30 14:00 miał miejsce mecz Newcastle vs Burnley - wynik 2-0

Dnia 2023-09-30 14:00 na stadionie St. James' Park odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 7. Zmierzyły się Newcastle oraz Burnley.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Newcastle i Burnley wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: M. Almirón 14' 1-0 K. Trippier A. Isak 76' 2-0

Żółte kartki Newcastle: Anthony Gordon 17'

Żółte kartki Burnley: Zeki Amdouni 29' Jordan Beyer 40' Charlie Taylor 53'

Czerwone kartki Burnley:

Główny arbiter meczu to Thomas Bramall, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Newcastle stanie naprzeciw Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami West Ham oraz Crystal Palace. Kolejno natomiast Burnley podejmie Luton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Brentford.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące poczynania w lidze Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Anthony Gordon Zeki Amdouni stale gwarantują swoim sympatykom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe walki pomiędzy graczami bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko okazuje się definitywnie, iż potyczki męczą. Stale zdarzają się widowiskowe asysty czy gole, bezlitosne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Newcastle i Burnley oraz ich udział w Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak St. James' Park.