Newcastle vs Sheffield Utd, wynik spotkania 5-1

W dniu 27 kwietnia 2024 roku na St. James' Park w ramach 35. kolejki Premier League odbył się mecz pomiędzy drużynami Newcastle i Sheffield Utd. Spotkanie zakończyło się rezultatem 5-1 na korzyść gospodarzy, mimo że wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1. Po emocjonującym starciu, kibice mieli okazję świętować pewne zwycięstwo swojej drużyny.

Relacja z przebiegu meczu Newcastle vs Sheffield Utd

Część 1: Podsumowanie meczu

Mecz pomiędzy Newcastle United a Sheffield United w ramach 35. kolejki Premier League odbył się na St. James' Park. Gospodarze pewnie pokonali gości 5-1, w meczu, który dostarczył emocji do samego końca.

W pierwszej połowie obie drużyny zmagały się ze sobą, a wynik do przerwy wynosił 1-1. Jednak w drugiej połowie Newcastle zdominowało grę i poprzez skuteczność w wykończeniu oraz dobrą grę zespołową zdecydowanie przejęło kontrolę nad spotkaniem.

Bramki padły kolejno w 5., 26., 54., 61., 65. i 72. minucie. Gracze Newcastle popisali się skutecznością i umiejętnościami, czym zasłużenie zdobyli trzy punkty.

Najwięcej emocji kibicom dostarczył drugi gol dla Newcastle zdobyty przez Bruno Guimarãesa, który pięknym strzałem pokonał bramkarza Sheffield United.

Część 2: Relacja minuta po minucie

O 14:00 na St. James' Park rozpoczął się mecz pomiędzy Newcastle United a Sheffield United. Wszyscy kibice utknięci na trybunach trzymali kciuki za swoje drużyny, czując napięcie w powietrzu.

W 5. minucie zaskoczenie na boisku - Ahmedhodžić zdobywa bramkę dla gości, dając im prowadzenie 0-1. Gospodarze musieli szybko zareagować, aby odrobić stratę.

Jednak już w 26. minucie A. Isak wyrównuje wynik na 1-1 po świetnym podaniu J. Murphy'ego. Kibice na St. James' Park dostali powód do radości, a zawodnicy Newcastle poczuli, że mogą więcej.

Po przerwie, w 54. minucie, Bruno Guimarães strzela pięknego gola dając prowadzenie swojej drużynie 2-1. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dostali jeszcze więcej emocji.

61. minuta to znów A. Isak, który zdobywa swoją drugą bramkę w meczu, powiększając przewagę Newcastle na 3-1. Goście próbowali się bronić, ale gospodarze byli nie do zatrzymania.

W 65. minucie B. Osborn dołożył czwarty gol dla Newcastle, a kibice szaleli z radości. Sheffield United nie był w stanie przeciwstawić się atakom gospodarzy.

W 72. minucie C. Wilson ustala wynik meczu na 5-1 strzałem po zagraniu H. Barnesa. To była już kompletna dominacja Newcastle United na boisku, zasłużone zwycięstwo.

Po meczu obie drużyny zakończyły spotkanie ze zmieszanymi uczuciami, zespół gości będze musiał popracować nad swoją formą, podczas gdy Newcastle United cieszy się z kolei zwycięstwem.