Mecz Manchester United vs Newcastle zakończony wynikiem 4-1

Manchester United vs Newcastle wynik spotkania 4-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Manchester United i Newcastle zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2021-09-11 14:00 na stadionie Old Trafford rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Manchester United oraz Newcastle.

Gole strzelali: C. Ronaldo 45' 1-0 J. Manquillo 56' 1-1 A. Saint-Maximin C. Ronaldo 62' 2-1 L. Shaw B. Fernandes 80' 3-1 P. Pogba J. Lingard 90' 4-1 P. Pogba

Żółte kartki Manchester United: P. Pogba 60'

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Taylor. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Manchester United stanie naprzeciw BSC Young Boys, następne spotkania z drużynami West Ham oraz West Ham natomiast Newcastle z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Watford oraz Wolves.

Wielu fanów śledzi pasjonujące starcia ligi Premier League. Liczące się zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. P. Pogba bardzo często zaserwowały własnym wiernym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, iż widowiska nudzą. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich ioglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Manchester United i Newcastle i ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Old Trafford.