Newcastle kontra Burnley, wynik meczu - 1-0

Dnia 2021-12-04 15:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 15 pomiędzy Newcastle a Burnley.

Pierwsza połowa meczu między Newcastle a Burnley zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: C. Wilson 40' 1-0 F. Schär

Żółte kartki Newcastle: Javier Manquillo 87'

Żółte kartki Burnley: Nathan Collins 75'

Czerwone kartki Burnley:

Główny arbiter meczu to Paul Tierney, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Newcastle stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Liverpool i Manchester City. Kolejno natomiast Burnley z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Aston Villa.

Wierni fani futbolu śledzą poczynania w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Javier Manquillo Nathan Collins wielokrotnie zaserwowały kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii bramki i asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe zmagania między piłkarzami zdarzają się nader bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to spotkania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Newcastle oraz Burnley w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak St. James' Park.