Southampton vs Newcastle, wynik spotkania - 1-4

Dnia 2022-11-06 14:00 na stadionie St. Mary's Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Southampton i Newcastle.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Southampton i Newcastle zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Gole strzelali: M. Almirón 35' 0-1 C. Wood 58' 0-2 J. Murphy J. Willock 62' 0-3 K. Trippier R. Perraud 89' 1-3 M. Salisu Bruno Guimarães 90' 1-4 A. Saint-Maximin

Żółte kartki Southampton: Roméo Lavia 75'

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Southampton:

Główny arbiter meczu - Stuart Attwell, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Southampton stawi czoła Sheffield Wednesday, następne spotkania z drużynami Liverpool i Brighton. Kolejno natomiast Newcastle podejmie Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Leicester.

Coraz częściej wielu fanów śledzi ciekawe starcia w lidze Premier League. Składające się z utalentowanych graczy piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Roméo Lavia raz za razem zagwarantowały wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie zdarzają się ostre sytuacje z faulem, niezwykłe gole oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to zmagania mało interesujące. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak Southampton i Newcastle w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak St. Mary's Stadium.