Newcastle - Norwich, wynik spotkania - 1-1

Newcastle - Norwich wynik spotkania 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Newcastle a Norwich zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-11-30 19:30 na stadionie St. James' Park rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 14 pomiędzy Newcastle a Norwich.

Gole strzelali: C. Wilson 61' 1-0 T. Pukki 79' 1-1 D. Giannoulis

Żółte kartki Newcastle:

Żółte kartki Norwich:

Czerwone kartki Newcastle: Ciaran Clark 9'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Newcastle stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Liverpool i Manchester City. Kolejno natomiast Norwich z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i West Ham.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą potyczki ligi Premier League. Liczące się futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak często zapewniają wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zajadłe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to potyczki mało interesujące. Nieustannie obserwujemy brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Newcastle oraz Norwich z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, St. James' Park.