Leicester - Newcastle, wynik meczu: 4-0

Leicester - Newcastle, wynik 4-0. Dnia 2021-12-12 14:00 na obiekcie sportowym King Power Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 16 pomiędzy Leicester a Newcastle.

Pierwsza połowa meczu między Leicester a Newcastle zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Gole strzelali: Y. Tielemans 38' 1-0 P. Daka 57' 2-0 H. Barnes Y. Tielemans 81' 3-0 J. Maddison J. Maddison 85' 4-0 P. Daka

Żółte kartki Leicester: Timothy Castagne 11' Çağlar Söyüncü 64'

Żółte kartki Newcastle: Jamal Lewis 24' Javier Manquillo 70' Allan Saint-Maximin 90'

Czerwone kartki Leicester:

Główny sędzia meczu to Peter Bankes, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Leicester stawi czoła Tottenham, następne spotkania z drużynami Everton oraz Liverpool a Newcastle podejmie Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Manchester United.

Oddani kibice futbolu śledzą fascynujące starcia, które tyczą się ligi Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Timothy Castagne Jamal Lewis niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Walki między piłkarzami są zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to mecze nudne. Obserwujemy ostre sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty czy bramki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich,śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Leicester oraz Newcastle i ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, King Power Stadium.