Dnia 2023-03-12 16:30 odbył się mecz Newcastle kontra Wolves zakończony wynikiem 2-1

W dniu 2023-03-12 16:30 na stadionie St. James' Park odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 27 pomiędzy Newcastle a Wolves.

Pierwsza część spotkania między Newcastle a Wolves zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: A. Isak 26' 1-0 K. Trippier Hwang Hee-Chan 70' 1-1 M. Almirón 79' 2-1 J. Willock

Żółte kartki Newcastle: Alexander Isak 68'

Żółte kartki Wolves: Daniel Podence 44' Nélson Semedo 58'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Wolves:

Główny sędzia meczu to Andy Madley, Anglia. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Newcastle stawi czoła Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Manchester United oraz West Ham a Wolves podejmie Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest oraz Chelsea.

Bardzo często kibice z dużym zapałem śledzą ekscytujące potyczki, które startują w lidze Premier League. Złożone z zdolnych zawodników piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak Alexander Isak Daniel Podence nieustannie serwują wyborowym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Nieustannie trafiamy na książkowe bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami ligowymi są zajadłe, nie często bywa, iż są to spotkania usypiające. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Newcastle i Wolves w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak St. James' Park.