Liverpool - Newcastle, wynik meczu 2-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Liverpool i Newcastle wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-08-31 19:00 na obiekcie sportowym Anfield rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 5 pomiędzy Liverpool a Newcastle.

Gole strzelali: A. Isak 38' 0-1 S. Longstaff Roberto Firmino 61' 1-1 Mohamed Salah Fábio Carvalho 90' 2-1 Mohamed Salah

Żółte kartki Liverpool:

Żółte kartki Newcastle: Jamaal Lascelles 87' Kieran Trippier 90'

Czerwone kartki Liverpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, Anglia. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Liverpool zmierzy się już z Napoli, następne spotkania z drużynami Wolves oraz Ajax. Kolejno natomiast Newcastle zmierzy się z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth oraz Fulham.

Coraz częściej oddani fani śledzą ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Jamaal Lascelles częstokroć zaserwowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami ligowymi bywają zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to potyczki usypiające. Zdarzają się wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska sportowe znanej ligi Premier League. Liverpool i Newcastle i ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Anfield.