Spotkanie Tottenham - Newcastle zakończone wynikiem 4-1 na obiekcie Tottenham Hotspur Stadium dnia 2023-12-10 16:30

W sobotni wieczór na Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz pomiędzy gospodarzami - Tottenhamem, a gośćmi z Newcastle. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem drużyny gospodarzy, która pokonała rywali 4-1. Wynik na przerwę to 2-0, a emocje związane z kolejną kolejką Premier League rozbudziły kibiców z obu stron.

Tottenham pokonuje Newcastle 4-1 na swoim stadionie

W sobotę 10 grudnia na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz pomiędzy gospodarzami, Tottenhamem, a drużyną Newcastle. Spotkanie to było częścią 16. kolejki Premier League.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej do ostatniej minuty. Sędzia główny, Chris Kavanagh, z Anglii, prowadził spotkanie w sposób profesjonalny i bezproblemowy.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Strzelcami bramek byli Son Heung-Min oraz Richarlison, który wykorzystał świetną asystę od Pedro Porro.

W drugiej połowie Tottenham kontynuował swoją dominację. Richarlison zdobył swoją drugą bramkę w 60. minucie po kolejnej doskonałej akcji, tym razem z udziałem Pedro Porro.

Son Heung-Min, który miał udział w dwóch pierwszych bramkach, zakończył mecz z własną bramką w 85. minucie, podnosząc wynik na 4-0 dla gospodarzy. Jednakże, w ostatnich chwilach gry, Joelinton z Newcastle zdołał zdobyć honorową bramkę dla swojej drużyny w doliczonym czasie gry, ustalając wynik na 4-1.

Mecz nie obył się bez kartek. Romero otrzymał żółtą kartkę w 80. minucie dla Tottenhamu, natomiast Lascelles, Joelinton i Trippier z Newcastle także zostali ukarani żółtymi kartkami w 59., 69. i 83. minucie odpowiednio.

Następne mecze dla Tottenham to starcia z Nottingham Forest, Evertonem i Brighton, natomiast Newcastle zmierzy się z AC Milan, Fulham i Chelsea.

To było niesamowite widowisko, które na pewno długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.