Newcastle vs Fulham, wynik spotkania - 3-0

Dziś na St. James' Park odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Newcastle i Fulham. Ostateczny wynik to 3-0 dla gospodarzy, mimo że wynik na przerwę wynosił 0-0. Spotkanie odbyło się w ramach 17. kolejki Premier League o godzinie 15:00, dnia 16 grudnia 2023 roku.

Relacja z meczu Newcastle vs Fulham

Dzisiaj, na St. James' Park, odbył się mecz pomiędzy drużynami Newcastle i Fulham, który zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Mecz odbył się w ramach 17. kolejki Premier League.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem, jednak druga połowa była już pełna emocji i akcji.

W 57. minucie L. Miley otworzył wynik meczu, strzelając gola dla Newcastle, z asystą od Bruno Guimarães. Kilka minut później, w 64. minucie, M. Almirón podwyższył prowadzenie gospodarzy, z A. Gordonem asystującym przy bramce. Na 3-0 podwyższył wynik D. Burn w 82. minucie.

W trakcie meczu, sędzia Samuel Barrott ukarał żółtymi kartkami João Palhinha (Fulham) w 70. minucie oraz Bobby Decordova-Reid (Fulham) w 81. minucie.

Po zaciętym starciu, Raúl Jiménez (Fulham) otrzymał czerwoną kartkę już w 22. minucie meczu.

Mecz był pełen emocji, a kibice obu drużyn stworzyli fantastyczną atmosferę na stadionie.

Następne spotkania dla Newcastle to starcia z Chelsea, Luton oraz Nottingham Forest, natomiast Fulham zmierzy się z Everton oraz Burnley.