Newcastle - Everton, wynik meczu 1-0

Newcastle - Everton zakończony wynikiem 1-0. Dnia 2022-10-19 18:30 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 12 pomiędzy Newcastle a Everton.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Newcastle a Everton wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: M. Almirón 30' 1-0 Bruno Guimarães

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 24' Fabian Schär 44'

Żółte kartki Everton: Dominic Calvert-Lewin 7' Anthony Gordon 44' Idrissa Gueye 64' James Tarkowski 89'

Czerwone kartki Everton:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Newcastle stanie naprzeciw Aston Villa, następne spotkania z drużynami Southampton i Crystal Palace natomiast Everton podejmie Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Bournemouth.

Liczni fani z zaangażowaniem śledzą starcia, które dotyczą ligi Premier League. Złożone z uzdolnionych napastników oraz obrońców drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Joelinton Dominic Calvert-Lewin nieraz zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wiele pozytywnych przeżyć. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to zmagania drętwe. Nieprzerwanie zdarzają się przechodzące do historii gole czy asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych orazprzeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Newcastle oraz Everton z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak St. James' Park.