Mecz Newcastle - Leicester, wynik 2-1

W dniu 2022-04-17 13:15 na stadionie St. James' Park odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 33 pomiędzy Newcastle a Leicester.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Newcastle oraz Leicester zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: A. Lookman 19' 0-1 Ayoze Pérez Bruno Guimarães 30' 1-1 Bruno Guimarães 90' 2-1

Żółte kartki Newcastle: Emil Krafth 84' Bruno Guimarães 90'

Żółte kartki Leicester: Daniel Amartey 1' Nampalys Mendy 90'

Czerwone kartki Leicester:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Newcastle zmierzy się już z Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Norwich i Liverpool. Kolejno natomiast Leicester podejmie Everton. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i AS Roma.

Kibice śledzą bardzo ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak Emil Krafth Daniel Amartey raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się niezwykle zajadłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to widowiska statyczne. Trafiamy na przepiękne bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które dodają niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich orazprzeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Newcastle oraz Leicester w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak St. James' Park.