Spotkanie Newcastle - Brighton zakończone wynikiem 4-1 na obiekcie St. James' Park

Newcastle - Brighton, wynik 4-1. Dnia 2023-05-18 18:30 na stadionie St. James' Park rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 25 pomiędzy Newcastle a Brighton.

Po pierwszej połowie meczu między Newcastle oraz Brighton wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: D. Undav 22' 1-0 D. Burn 45' 2-0 K. Trippier D. Undav 51' 2-1 B. Gilmour C. Wilson 89' 3-1 M. Almirón Bruno Guimarães 90' 4-1 C. Wilson

Żółte kartki Newcastle: Bruno Guimarães 30' Fabian Schär 45'

Żółte kartki Brighton: Deniz Undav 45' Pascal Groß 57' Alexis Mac Allister 64' Jan Paul van Hecke 80'

Czerwone kartki Brighton:

Główny arbiter meczu - Robert Jones, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Newcastle zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Chelsea i Manchester City. Kolejno natomiast Brighton zmierzy się z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Bruno Guimarães Deniz Undav raz za razem gwarantują własnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Obserwujemy wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między zawodnikami zdarzają się nader zajadłe, nie często okazuje się, że widowiska nas męczą. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych oraz śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Newcastle oraz Brighton i ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, St. James' Park.