Newcastle kontra Brentford, wynik meczu - 1-0

W dniu 2023-09-16 16:30 na stadionie St. James' Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 5. Zmierzyły się Newcastle oraz Brentford.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Newcastle a Brentford zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: C. Wilson 64' 1-0

Żółte kartki Newcastle: Bruno Guimarães 90' Anthony Gordon 90' Callum Wilson 90'

Żółte kartki Brentford: Yoane Wissa 33' Christian Nørgaard 42' Aaron Hickey 59' Mark Flekken 64' Nathan Collins 85'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, Anglia. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Newcastle stanie naprzeciw AC Milan, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd oraz Manchester City natomiast Brentford zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal oraz Nottingham Forest.

W dzisiejszych czasach wielu fanów piłki nożnej śledzi starcia ligi Premier League. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak między innymi Bruno Guimarães Yoane Wissa nieraz zapewniły wyborowym sympatykom wiele wrażeń. Zdarzają się książkowe gole i asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami są niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, iż potyczki nie są interesujące. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Newcastle i Brentford oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, St. James' Park.