Brighton - Newcastle, wynik meczu 3-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Brighton oraz Newcastle zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-09-02 16:30 na stadionie The American Express Community Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 4 pomiędzy Brighton a Newcastle.

Gole strzelali: E. Ferguson 27' 1-0 E. Ferguson 65' 2-0 B. Gilmour E. Ferguson 70' 3-0 K. Mitoma C. Wilson 90' 3-1 S. Longstaff

Żółte kartki Brighton: Tariq Lamptey 83' James Milner 86' Adam Lallana 90' Mahmoud Dahoud 90'

Żółte kartki Newcastle: Anthony Gordon 23' Fabian Schär 43' Matt Targett 68' Dan Burn 76'

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, Anglia. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Brighton stanie naprzeciw Manchester United, następne spotkania z drużynami AEK Athens FC oraz Bournemouth a Newcastle z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan oraz Sheffield Utd.

Dzisiaj liczni fani śledzą potyczki w lidze Premier League. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Tariq Lamptey Anthony Gordon wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często natrafiamy na wyjątkowe asysty i gole, bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że są to spotkania statyczne. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Premier League. Brighton oraz Newcastle i ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak The American Express Community Stadium.