Mecz Burnley kontra Newcastle na obiekcie Turf Moor dnia 2022-05-22 15:00 - końcowy wynik 1-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Burnley i Newcastle wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-05-22 15:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Burnley a Newcastle.

Gole strzelali: C. Wilson 20' 0-1 C. Wilson 60' 0-2 A. Saint-Maximin M. Cornet 69' 1-2

Żółte kartki Burnley: James Tarkowski 65'

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Burnley:

Główny sędzia spotkania - Craig Pawson, Anglia. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Burnley stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Newcastle zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj oddani fani śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Interesujące futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak James Tarkowski wielokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom wiele pozytywnych przeżyć. Ustawicznie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, niezwykłe asysty czy gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami z ligi są zajadłe, rzadko bywa, iż widowiska nudzą. Dlatego więc warto oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Burnley i Newcastle w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Turf Moor.