Dnia 2022-08-13 14:00 na stadionie The American Express Community Stadium miał miejsce mecz Brighton - Newcastle - końcowy wynik 0-0

Dnia 2022-08-13 14:00 na obiekcie sportowym The American Express Community Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 2 pomiędzy Brighton a Newcastle.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Brighton i Newcastle zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Brighton: Alexis Mac Allister 34' Solly March 58'

Żółte kartki Newcastle: Allan Saint-Maximin 22' Joelinton 58' Fabian Schär 90'

Czerwone kartki Brighton:

Główny sędzia meczu - Graham Scott, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Brighton zmierzy się już z West Ham, następne spotkania z drużynami Forest Green i Leeds a Newcastle z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Tranmere i Wolves.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki w lidze Premier League. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak Alexis Mac Allister Allan Saint-Maximin wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, że widowiska nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak Brighton i Newcastle z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, The American Express Community Stadium.