Spotkanie Newcastle kontra Everton, wynik końcowy 3-1

Newcastle kontra Everton, wynik końcowy 3-1. W dniu 2022-02-08 19:45 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 24 pomiędzy Newcastle a Everton.

Pierwsza połowa meczu między Newcastle oraz Everton zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: J. Lascelles 36' 0-1 M. Holgate 37' 1-1 R. Fraser 56' 2-1 K. Trippier 80' 3-1

Żółte kartki Newcastle: Jonjo Shelvey 33' Fabian Schär 50'

Żółte kartki Everton: Mason Holgate 14' André Gomes 47' Allan 79'

Czerwone kartki Everton:

Główny arbiter meczu - Anthony Taylor, Anglia. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Newcastle stawi czoła West Ham, następne spotkania z drużynami Brentford oraz Brighton. Kolejno natomiast Everton podejmie Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Boreham Wood.

Kibice śledzą bardzo fascynujące starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Interesujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Jonjo Shelvey Mason Holgate często serwują pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki między graczami okazują się niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, że są to spotkania drętwe. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Newcastle oraz Everton oraz ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak St. James' Park.