Chelsea vs Newcastle, wynik meczu 1-1

Dnia 2023-05-28 15:30 na obiekcie sportowym Stamford Bridge rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 38. Zmierzyły się Chelsea oraz Newcastle.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chelsea a Newcastle wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: A. Gordon 9' 0-1 E. Anderson K. Trippier 27' 1-1

Żółte kartki Chelsea:

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chelsea zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Newcastle zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Składające się z zdolnych obrońców/napastników futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak raz za razem serwują pierwszorzędnym fanom mnóstwo wrażeń. Nieustannie zdarzają się nieczyste faule, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy graczami bywają niezwykle zażarte, nie często zdarza się koniec końców, że spotkania nas nudzą. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Chelsea i Newcastle jak ich udział w Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stamford Bridge.