Dnia 2023-05-28 15:30 miał miejsce mecz między Chelsea i Newcastle - końcowy wynik 1-1

Chelsea vs Newcastle zakończony wynikiem 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Chelsea oraz Newcastle zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2023-05-28 15:30 na obiekcie sportowym Stamford Bridge odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 38. Zmierzyły się Chelsea i Newcastle.

Gole strzelali: A. Gordon 9' 0-1 E. Anderson K. Trippier 27' 1-1

Żółte kartki Chelsea:

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Gillett. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Chelsea stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i a Newcastle podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi poczynania ligi Premier League. Interesujące futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo pozytywnych wrażeń. Nieustannie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, wspaniałe gole czy asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania między piłkarzami z ligi są zaciekłe, rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Chelsea oraz Newcastle z ligi Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stamford Bridge.