Spotkanie Fulham - Newcastle zakończone wynikiem 1-4 na stadionie Craven Cottage

Fulham - Newcastle, wynik końcowy 1-4.

Pierwsza część spotkania między Fulham i Newcastle zakończyła się wynikiem 0-3. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

Dnia 2022-10-01 14:00 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Fulham oraz Newcastle.

Gole strzelali: C. Wilson 11' 0-1 J. Willock M. Almirón 33' 0-2 Bruno Guimarães S. Longstaff 43' 0-3 M. Almirón 57' 0-4 J. Willock B. De Cordova-Reid 88' 1-4 N. Kebano

Żółte kartki Fulham: Aleksandar Mitrović 12' Harrison Reed 54'

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Fulham: Nathaniel Chalobah 8'

Główny sędzia spotkania - Anglia Darren, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Fulham zmierzy się już z West Ham, następne spotkania z drużynami Bournemouth oraz Aston Villa. Kolejno natomiast Newcastle podejmie Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Everton.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki ligi Premier League. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak Aleksandar Mitrović raz za razem serwują kapitalnym fanom wiele emocji. Zmagania między graczami bywają niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, że potyczki przynudzają. Nieprzerwanie trafiamy na widowiskowe bramki czy asysty, nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League. Fulham i Newcastle jak ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Craven Cottage.