Mecz Newcastle - Liverpool zakończony wynikiem 0-1 na obiekcie St. James' Park dnia 2022-04-30 11:30

W dniu 2022-04-30 11:30 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 35. Zmierzyły się ze sobą Newcastle oraz Liverpool.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Newcastle a Liverpool wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: N. Keïta 19' 0-1 Diogo Jota

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 43'

Żółte kartki Liverpool: Diogo Jota 43' Joe Gomez 51' Sadio Mané 68'

Czerwone kartki Liverpool:

Główny sędzia meczu - Andre Marriner, Anglia. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Newcastle stawi czoła Manchester City, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Burnley natomiast Liverpool z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa oraz Chelsea.

Oddani fani futbolu śledzą bardzo ciekawe starcia ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Joelinton Diogo Jota częstokroć zapewniły swoim stałym fanom wiele wrażeń. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami są nader zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Regularnie zdarzają się efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule zakończone żółtą kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania sportowe znanej ligi Premier League oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Newcastle oraz Liverpool i ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak St. James' Park.