Dnia 2022-11-12 17:30 miał miejsce mecz pomiędzy Newcastle i Chelsea zakończony wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Newcastle oraz Chelsea wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-11-12 17:30 na stadionie St. James' Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki Regular Season - 16 pomiędzy Newcastle a Chelsea.

Gole strzelali: J. Willock 67' 1-0 M. Almirón

Żółte kartki Newcastle: Jamaal Lascelles -5' Kieran Trippier 56' Sean Longstaff 90' Nick Pope 90'

Żółte kartki Chelsea: Jorginho 30' Kalidou Koulibaly 89'

Czerwone kartki Chelsea:

Główny arbiter spotkania to Robert Jones, Anglia. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Newcastle zmierzy się już z Bournemouth, następne spotkania z drużynami Leicester i Leeds. Kolejno natomiast Chelsea zmierzy się z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i Manchester City.

Mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Jamaal Lascelles Jorginho nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Bardzo często zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, wyśmienite asysty czy gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami okazują się zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż są to widowiska statyczne. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak Newcastle oraz Chelsea w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, St. James' Park.