Dnia 2022-08-21 15:30 odbył się mecz pomiędzy Newcastle i Manchester City - wynik końcowy 3-3

Newcastle - Manchester City, wynik 3-3. Dnia 2022-08-21 15:30 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Newcastle i Manchester City.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Newcastle a Manchester City wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Gole strzelali: İ. Gündoğan 5' 0-1 Bernardo Silva M. Almirón 28' 1-1 A. Saint-Maximin C. Wilson 39' 2-1 A. Saint-Maximin K. Trippier 54' 3-1 E. Haaland 60' 3-2 Rodri Bernardo Silva 64' 3-3 K. De Bruyne

Żółte kartki Newcastle: Bruno Guimarães 8' Fabian Schär 34' Kieran Trippier 76' Joelinton 90'

Żółte kartki Manchester City: João Cancelo 18' John Stones 52'

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter meczu to Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Newcastle stawi czoła Tranmere, następne spotkania z drużynami Wolves i Liverpool natomiast Manchester City z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Nottingham Forest.

Bardzo często oddani kibice śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Złożone z uzdolnionych napastników oraz obrońców futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Bruno Guimarães João Cancelo stale serwują pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami z ligi są nader zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, iż mecze nas męczą. Obserwujemy ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego kibica, aby oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Newcastle oraz Manchester City oraz ich udział w Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak St. James' Park.