Newcastle vs Southampton, wynik spotkania - 3-1

Newcastle vs Southampton zakończony wynikiem 3-1. Dnia 2023-04-30 13:00 na stadionie St. James' Park odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Newcastle oraz Southampton.

Pierwsza połowa spotkania między Newcastle a Southampton zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: S. Armstrong 41' 0-1 K. Sulemana C. Wilson 54' 1-1 A. Isak T. Walcott 79' 2-1 C. Wilson 81' 3-1

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 79'

Żółte kartki Southampton: Stuart Armstrong -5' Jan Bednarek 4' Kyle Walker-Peters 56' Roméo Lavia 72'

Czerwone kartki Southampton:

Główny sędzia spotkania - Anthony Taylor, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Newcastle zmierzy się już z Arsenal, następne spotkania z drużynami Leeds oraz Brighton a Southampton z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Fulham oraz Brighton.

Dzisiaj oddani kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia ligi Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Joelinton Stuart Armstrong nader często zapewniły fantastycznym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Regularnie obserwujemy widowiskowe asysty czy bramki, nieczyste faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Walki między graczami z ligi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że zmagania nas męczą. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League. Newcastle oraz Southampton jak ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, St. James' Park.