Na obiekcie Selhurst Park dnia 2023-01-21 17:30 odbył się mecz między Crystal Palace oraz Newcastle zakończony wynikiem 0-0

W dniu 2023-01-21 17:30 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki Regular Season - 21. Zmierzyły się ze sobą Crystal Palace oraz Newcastle.

Pierwsza połowa spotkania między Crystal Palace i Newcastle zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Crystal Palace: Marc Guéhi 4' Will Hughes 75' Cheick Doucouré 87' Michael Olise 90'

Żółte kartki Newcastle: Kieran Trippier 57' Joelinton 90'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny sędzia spotkania to Craig Pawson, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Crystal Palace zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Brentford. Kolejno natomiast Newcastle podejmie Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz West Ham.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Marc Guéhi Kieran Trippier raz za razem gwarantują własnym wiernym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania między drużynami bywają bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, iż zmagania przynudzają. Trafiamy na wspaniałe gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich i przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Crystal Palace i Newcastle w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Selhurst Park.