Spotkanie między Brighton oraz Newcastle zakończone wynikiem 1-1 na stadionie The American Express Community Stadium dnia 2021-11-06 17:30

Brighton - Newcastle, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Brighton a Newcastle zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-11-06 17:30 na stadionie The American Express Community Stadium odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 11 pomiędzy Brighton a Newcastle.

Gole strzelali: L. Trossard 24' 1-0 I. Hayden 66' 1-1 C. Clark

Żółte kartki Brighton: Adam Lallana 74' Yves Bissouma 84' Neal Maupay 84'

Żółte kartki Newcastle: Jamaal Lascelles 12' Jacob Murphy 60' Jonjo Shelvey 69' Callum Wilson 73'

Czerwone kartki Brighton: Robert Sánchez 90'

Główny sędzia spotkania - David Coote, Anglia. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Brighton stawi czoła Aston Villa, następne spotkania z drużynami Leeds oraz West Ham a Newcastle podejmie Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal oraz Norwich.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice futbolu z dużym zapałem śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Adam Lallana Jamaal Lascelles wielokrotnie zagwarantowały własnym wiernym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite walki między piłkarzami są bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, iż mecze męczą kibica. Nieprzerwanie zdarzają się wyśmienite asysty czy gole, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Brighton oraz Newcastle w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak The American Express Community Stadium.