Chelsea - Newcastle, wynik meczu - 1-0

Dnia 2022-03-13 14:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Chelsea i Newcastle.

Pierwsza część spotkania między Chelsea oraz Newcastle zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: K. Havertz 89' 1-0 Jorginho

Żółte kartki Chelsea: Kai Havertz 39' Hakim Ziyech 58' Mateo Kovačić 87' Antonio Rüdiger 90'

Żółte kartki Newcastle: Jacob Murphy 50' Bruno Guimarães 80' Dwight Gayle 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia meczu to David Coote, Anglia. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chelsea stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Brentford a Newcastle z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Tottenham.

Bardzo często oddani fani śledzą poczynania w lidze Premier League. Mocne futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Kai Havertz Jacob Murphy systematycznie sprawiają wyśmienitym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Walki między zawodnikami z ligi zdarzają się zażarte, nie często zdarza się definitywnie, iż widowiska przynudzają. Stale zdarzają się wyjątkowe bramki i asysty, bezwzględne faule zakończone żółtą kartką, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Chelsea oraz Newcastle z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stamford Bridge.