Na stadionie Etihad Stadium miał miejsce mecz między Manchester City oraz Newcastle - wynik 2-0

W dniu 2023-03-04 12:30 na stadionie Etihad Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 26 pomiędzy Manchester City a Newcastle.

Pierwsza połowa meczu między Manchester City i Newcastle zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: P. Foden 15' 1-0 Rodri Bernardo Silva 67' 2-0 E. Haaland

Żółte kartki Manchester City: Nathan Aké 58' Erling Haaland 74'

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 53' Dan Burn 74' Bruno Guimar?es 76' Jamaal Lascelles 90'

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, Anglia. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Manchester City stanie naprzeciw Crystal Palace, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz Burnley a Newcastle zmierzy się z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest oraz Manchester United.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Premier League. Mocne zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Nathan Aké Joelinton nieustannie zapewniają fantastycznym kibicom wiele przeżyć. Zmagania między graczami ligowymi bywają bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż mecze nie są warte uwagi. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, wspaniałe gole oraz asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Premier League. Manchester City i Newcastle oraz ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Etihad Stadium.