Mecz między Manchester City i Newcastle zakończony wynikiem 1-0 dnia 2023-08-19 19:00

Manchester City kontra Newcastle, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza część spotkania między Manchester City oraz Newcastle zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-08-19 19:00 na stadionie Etihad Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 2 pomiędzy Manchester City a Newcastle.

Gole strzelali: J. Álvarez 31' 1-0 P. Foden

Żółte kartki Manchester City: Julián Álvarez 46'

Żółte kartki Newcastle: Anthony Gordon 24' Sandro Tonali 34' Joelinton 54' Harvey Barnes 58' Bruno Guimarães 71'

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter meczu to Robert Jones, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Manchester City stanie naprzeciw Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Fulham i West Ham a Newcastle z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i Brentford.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice piłki nożnej śledzą niezwykle interesujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi Julián Álvarez Anthony Gordon często zaserwowały fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki między zawodnikami są zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, iż spotkania męczą kibica. Obserwujemy bezwzględne faule, książkowe gole czy asysty dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak Manchester City oraz Newcastle z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Etihad Stadium.