Spotkanie Newcastle - Tottenham zakończone wynikiem 6-1 dnia 2023-04-23 13:00 na obiekcie St. James' Park

Newcastle - Tottenham zakończony wynikiem 6-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Newcastle a Tottenham zakończyła się wynikiem 5-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 6-1.

W dniu 2023-04-23 13:00 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 32 pomiędzy Newcastle a Tottenham.

Gole strzelali: J. Murphy 2' 1-0 Joelinton 6' 2-0 F. Schär J. Murphy 9' 3-0 F. Schär A. Isak 19' 4-0 J. Willock A. Isak 21' 5-0 S. Longstaff H. Kane 49' 5-1 P. Højbjerg C. Wilson 67' 6-1

Żółte kartki Newcastle:

Żółte kartki Tottenham: Dejan Kulusevski 28' Oliver Skipp 34' Cristian Romero 74'

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia meczu - David Coote, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Newcastle stawi czoła Everton, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Arsenal natomiast Tottenham zmierzy się z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool oraz Crystal Palace.

Bardzo często wierni fani śledzą starcia ligi Premier League. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Dejan Kulusevski nader często zapewniły wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że są to widowiska statyczne. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Newcastle i Tottenham i ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak St. James' Park.