Spotkanie między West Ham i Newcastle dnia 2022-02-19 12:30 na stadionie London Stadium - 1-1

West Ham - Newcastle zakończony wynikiem 1-1.

Pierwsza część spotkania między West Ham a Newcastle zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-02-19 12:30 na stadionie London Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 26 pomiędzy West Ham a Newcastle.

Gole strzelali: Craig Dawson 32' 1-0 Aaron Cresswell Joe Willock 45' 1-1

Żółte kartki West Ham: Ryan Fredericks 21' Jarrod Bowen 90' Pablo Fornals 90'

Żółte kartki Newcastle: Emil Krafth 31' Ryan Fraser 76' Dan Burn 90'

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu West Ham stanie naprzeciw Wolves, następne spotkania z drużynami Southampton i Liverpool a Newcastle podejmie Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i Southampton.

Liczni kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Ryan Fredericks Emil Krafth systematycznie gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy widowiskowe asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Walki między piłkarzami z ligi są niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to mecze nużące. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. West Ham i Newcastle jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, London Stadium.