Mecz Newcastle kontra Crystal Palace, wynik 1-0

Dnia 2022-04-20 18:45 na stadionie St. James' Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 30 pomiędzy Newcastle a Crystal Palace.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Newcastle a Crystal Palace wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Almirón 32' 1-0 Bruno Guimarães

Żółte kartki Newcastle: Miguel Almirón 33'

Żółte kartki Crystal Palace: Conor Gallagher 45'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny sędzia spotkania - Tony Harrington, Anglia. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Newcastle stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami Manchester City i Arsenal. Kolejno natomiast Crystal Palace zmierzy się z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Watford.

Wielu fanów śledzi bardzo fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Miguel Almirón Conor Gallagher stale zapewniają wyborowym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Trafiamy na książkowe gole i asysty, ostre sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami z ligi są zajadłe, nie często okazuje się, iż potyczki przynudzają. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Newcastle oraz Crystal Palace oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak St. James' Park.