Na stadionie Etihad Stadium dnia 2022-05-08 15:30 miało miejsce spotkanie Manchester City kontra Newcastle zakończone wynikiem 5-0

W dniu 2022-05-08 15:30 na stadionie Etihad Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Manchester City a Newcastle.

Po pierwszej połowie spotkania między Manchester City i Newcastle wynik to 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-0.

Gole strzelali: R. Sterling 19' 1-0 João Cancelo Aymeric Laporte 38' 2-0 Rodri 61' 3-0 K. De Bruyne P. Foden 90' 4-0 O. Zinchenko R. Sterling 90' 5-0 J. Grealish

Żółte kartki Manchester City: Kevin De Bruyne 75'

Żółte kartki Newcastle: Bruno Guimarães 31' Dan Burn 70' Matt Targett 89'

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Manchester City stanie naprzeciw Wolves, następne spotkania z drużynami West Ham i Aston Villa. Kolejno natomiast Newcastle zmierzy się z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i .

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą poczynania ligi Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Kevin De Bruyne Bruno Guimarães nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Walki między drużynami zdarzają się niezwykle zażarte, rzadko bywa koniec końców, że mecze nudzą. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, przechodzące do historii asysty czy gole, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Premier League i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Manchester City i Newcastle i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Etihad Stadium.