Na stadionie Anfield odbyło się spotkanie Liverpool vs Newcastle - 3-1

Liverpool vs Newcastle wynik 3-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Liverpool a Newcastle wynik to 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2021-12-16 20:00 na obiekcie sportowym Anfield rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki - 17 pomiędzy Liverpool a Newcastle.

Gole strzelali: J. Shelvey 7' 0-1 Diogo Jota 21' 1-1 Mohamed Salah 25' 2-1 T. Alexander-Arnold 87' 3-1 Roberto Firmino

Żółte kartki Liverpool: Jordan Henderson 70'

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 45' Ryan Fraser 55' Isaac Hayden 86'

Czerwone kartki Liverpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, Anglia. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Liverpool stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Leeds oraz Leicester. Kolejno natomiast Newcastle zmierzy się z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Everton oraz Southampton.

Liczna grupa fanów śledzi potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Jordan Henderson Joelinton stale gwarantują wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Nieprzerwanie obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, wyśmienite gole czy asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że potyczki nudzą fana. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iśledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich legendarnych zespołów jak Liverpool i Newcastle w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Anfield.