Newcastle - Manchester City, wynik spotkania: 0-4

Newcastle - Manchester City, wynik końcowy 0-4.

Po pierwszej połowie meczu między Newcastle oraz Manchester City wynik to 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-4.

W dniu 2021-12-19 14:00 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki - 18. Na przeciw siebie stanęły Newcastle i Manchester City.

Gole strzelali: Rúben Dias 5' 0-1 João Cancelo João Cancelo 27' 0-2 R. Mahrez R. Mahrez 64' 0-3 O. Zinchenko R. Sterling 86' 0-4 Gabriel Jesus

Żółte kartki Newcastle: Isaac Hayden 21'

Żółte kartki Manchester City: Rodri 25' Bernardo Silva 30'

Czerwone kartki Manchester City:

Główny sędzia meczu - Martin Atkinson, Anglia. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Newcastle stawi czoła Manchester United, następne spotkania z drużynami Everton i Southampton a Manchester City podejmie Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Arsenal.

Liczni fani futbolu śledzą poczynania w lidze Premier League. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze jak Isaac Hayden Rodri raz za razem zaserwowały wyśmienitym kibicom mnóstwo przeżyć. Nieustannie zdarzają się brutalne faule, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania między piłkarzami ligowymi okazują się nader zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że zmagania przynudzają. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League. Newcastle oraz Manchester City i ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak St. James' Park.