Mecz Newcastle kontra Tottenham, wynik końcowy 2-3

Dnia 2021-10-17 15:30 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 8 pomiędzy Newcastle a Tottenham.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Newcastle a Tottenham wynik to 1-3. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: C. Wilson 2' 1-0 Javi Manquillo T. Ndombèlé 17' 1-1 Reguilón H. Kane 22' 1-2 P. Højbjerg Son Heung-Min 45' 1-3 H. Kane E. Dier 89' 2-3

Żółte kartki Newcastle: Sean Longstaff 34' Ciaran Clark 54' Isaac Hayden 68' Jonjo Shelvey 78' Jonjo Shelvey 83' Joelinton 90'

Żółte kartki Tottenham: Emerson Royal 64'

Czerwone kartki Newcastle: Jonjo Shelvey 83'

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Newcastle stanie naprzeciw Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Chelsea i Brighton. Kolejno natomiast Tottenham z Vitesse. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Burnley.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Sean Longstaff Emerson Royal bardzo często zapewniły wyborowym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są nieustępliwe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż widowiska męczą kibica. Zdarzają się ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, wspaniałe bramki i asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Newcastle i Tottenham i ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, St. James' Park.