Na stadionie Old Trafford miało miejsce spotkanie Manchester United vs Newcastle zakończone wynikiem 0-0

Po pierwszej połowie spotkania między Manchester United a Newcastle wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2022-10-16 13:00 na obiekcie sportowym Old Trafford odbył się mecz ligi Premier League kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Manchester United i Newcastle.

Gole strzelali:

Żółte kartki Manchester United: Cristiano Ronaldo 49' Bruno Fernandes 65' Casemiro 69'

Żółte kartki Newcastle: Dan Burn 43'

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Manchester United zmierzy się już z Tottenham, następne spotkania z drużynami Chelsea i Sheriff Tiraspol a Newcastle podejmie Everton. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Aston Villa.

Oddani fani śledzą starcia w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Cristiano Ronaldo Dan Burn systematycznie zapewniają wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami są bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się wyśmienite bramki i asysty, nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Manchester United i Newcastle i ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Old Trafford.