Dnia 2024-01-01 20:00 odbył się mecz pomiędzy Liverpool oraz Newcastle zakończony wynikiem 4-2

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy drużynami Liverpool i Newcastle dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się na stadionie Anfield, zakończyło się wynikiem 4-2 na korzyść Liverpoolu. Pomimo braku goli w pierwszej połowie, druga część spotkania była pełna akcji i bramek, co sprawiło, że fani mieli okazję przeżyć niezapomniane chwile.

Emocjonujące starcie na Anfield!

Dziś na Anfield odbyło się niesamowite starcie pomiędzy drużynami Liverpool i Newcastle. Atmosfera była niesamowita, a kibice od samego początku meczu czuli, że dzieje się coś wyjątkowego.

Rewelacyjne zwycięstwo Liverpoolu

Mecz rozpoczął się od zaciętej walki obu drużyn, ale żadna nie potrafiła wyjść na prowadzenie do przerwy. Po przerwie sytuacja się zmieniła, a Liverpool zdołał zdobyć aż cztery bramki, dzięki czemu zakończył mecz z wynikiem 4-2 na swoją korzyść.

Pierwszego gola strzelił Mohamed Salah w 49. minucie, asystującemu D. Núñez. Niestety dla Liverpoolu, Newcastle odpowiedział bramką A. Isaka w 54. minucie. Jednak gospodarze szybko odzyskali przewagę, kiedy w 74. minucie C. Jones strzelił bramkę, z asystą Diogo Jota. Następnie w 78. minucie C. Gakpo podwyższył wynik na 3-1 dla Liverpoolu, a Mohamed Salah zdobył swoją drugą bramkę w 86. minucie. Mimo starań, Newcastle zdołało odpowiedzieć dwoma bramkami, strzelonymi przez S. Botmana w 81. minucie oraz S. Longstaffa w 86. minucie, ale nie wystarczyło to, by odwrócić losy meczu.

Mecz obfitował także w żółte kartki. Gospodarze otrzymali je Trent Alexander-Arnold w 45. minucie, Luis Díaz w 45. minucie oraz Wataru Endo w 65. minucie. Natomiast zawodnicy gości, Bruno Guimarães w 28. minucie, Lewis Miley w 45. minucie, Joelinton w 66. minucie, oraz Martin Dúbravka w 84. minucie i Sean Longstaff w 89. minucie.

Zawodnicy Newcastle zakończyli mecz z dwoma czerwonymi kartkami. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a zwycięstwo Liverpoolu na pewno zostanie jeszcze długo wspominane!

Następne mecze dla Liverpoolu to starcia z Arsenalem, Fulham i Bournemouth, natomiast Newcastle zmierzy się z Sunderland, Manchester City i Aston Villą.